"פלה דה תה" – ארמון התה

פלה דה תה זוהי רשת חנויות תה איכותית הפועלת בכל אירופה ומקורה מצרפת. חנות פלה דה תה תל אביב נפתחה בשנת 2010, ומהווה את הסניף השני שהוקם מחוץ לאירופה. היא מציעה למעלה מ- 200 סוגים שונים של תה מכל העולם, מארזים איכותיים, ואף יצירות אמנות של כלי תה אשר נוצרו על ידי אמנים יפנים וסינים, כאשר הכל תחת האיכות והשם המוערך של רשת "פלה דה תה".

"פלה דה תה" – המקור

את החנות המקורית "פלה דה תה" פתח פרנסואה קסבייר דלמאס לפני 25 שנים בצרפת, כאשר כיום הוא נחשב, לאחר שנים רבות בתחום, לאחד המומחים הגדולים בתחום התה בעולם. תה מסתבר כמו יין טוב, תלוי במשתנים רבים הכוללים את איכות עליו, דרכי הקטיף, זמן הייבוש, ומקום גידולו על כל נתוניו (צל, לחות, וכדומה). את האיכות הזו דלאמס מוקיר ומחפש.

הוא משתתף בהשבחת גידולי תה, ותורם ליצירתם של תנאי גידול התה האופטימליים ביותר, אך זה עוד לא הכל, כל שנה או יותר נכון 8 חודשים מתוכה, דלאמס מסתובב עם משלחת של עוד 40 מומחים בתחום התה, בחיפוש אחר זנים וטעמים חדשים שעוד לא נמצאו. רשת "פלה דה תה" בראשות דלמאס נחשבת כיום לאחת מחנויות התה האיכותיות והנחשבות בעולם. הרשת פועלת כרשת זכיינים, כאשר סניפיה מבוקרים באופן תמידי בידי מנהליה על איכות מוצריהם.

ארמון התה הגיע גם לתל אביב שלנו!

את הסניף  התל אביבי, מנהל צ'ארלס פגין בהשראתו של דלאמס. צ'ארלס למד בבית הספר לתה של דלאמס, ובחנות התל אביבית ניתן להרגיש את התמחותו בתחום, באיכות השירות והסחורה.

"פלה דה תה" תל אביב, נמצאת במיקום מרכזי בפינת הרחובות גורדון ודיזינגוף – דיזינגוף 131, כאשר בחנות המרווחת ניתן למצוא אינספור סוגים של תה מכל העולם. ב"פלה דה תה" תל אביב, תה שחור, תה לבן, ותה ירוק הם רק ההתחלה. החנות מחזיקה מינים רבים של תה, כלים נלווים למזיגה והגשה, ומגוון עצות להכנת התה המושלם תוך שמירה על איכות טעמיו.

החנות בהחלט שווה ביקור!

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*